NiePierdoL
NiePierdoL
NiePierdoL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NiePierdoL


 
Platinum[PL]IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie).

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Agent
Zastępcy
Zastępcy
Agent


Liczba postów : 480
Join date : 28/08/2010
Age : 33
Skąd : Trójmiasto

BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie). Empty
PisanieTemat: BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie).   BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie). Icon_minitimePią Sty 14, 2011 12:36 pm

Strasznie się zawiodłem na chłopakach. Uważałem ich za dobrych graczy. Niestety po przegranej z nami zaczeły się wyzwiska od ciot, pizdoczłapów i innych obelg. Nie warto z nimi grać bo po prostu nie rozumieją, że ktoś może grać od nich lepiej. Strasznie się zachowywali. W sumie poniżej krytyki.BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie). Bloodyax
Powrót do góry Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001121560330
SLOWik
Spamer
Spamer
SLOWik


Liczba postów : 174
Join date : 28/12/2010
Age : 28
Skąd : Malbork

BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie). Empty
PisanieTemat: Re: BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie).   BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie). Icon_minitimePią Sty 14, 2011 3:05 pm

Tak to jest jak się nie umie przegrywać. Najpierw powinno się tego nauczyć zanim się zagra klanówkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie). Empty
PisanieTemat: Re: BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie).   BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie). Icon_minitimePią Sty 14, 2011 7:14 pm

heh.. ja to samo napisałem tzn. coś podobnego na forum fanaticów bo wkurwili mnie...
wstawili SS z wygranej z nami.. i dziwne komentarze były " Free kill " i jakieś jeszcze więc musiałem napisać.. Very Happy
żeby wstawiali wszystkie screeny że jak wygrywać to też przegrywać z honorem... Very Happy
Powrót do góry Go down
welsatis5
Doradca
Doradca
welsatis5


Liczba postów : 525
Join date : 27/12/2010
Age : 44
Skąd : myslenice

BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie). Empty
PisanieTemat: Re: BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie).   BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie). Icon_minitimePią Sty 14, 2011 10:04 pm

Może chłopaki mieli zły dzień. Przegrali pare klanówek i musieli się wyładować na kimś Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie). Empty
PisanieTemat: Re: BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie).   BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie). Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
BloodyAx*PL* Rank 1886 (Uwagi co do klanu w temacie).
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 868 BloodyAx*PL*
» ROM-USA RANK 64
» __[S]E[X]__ Rank :58
» No.1™ RANK: 493
» Hades Rank 509

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NiePierdoL :: Osiągnięcia :: Klanu-
Skocz do: